Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Fans geloven ogen niet: miljardair Kim Kardashian verkoopt shirt van Westlandse amateurclub
    • Prins William deelt niet eerder vertoonde foto van Diana op Moederdag
    • Imagine van John Lennon voert hoopgevende hitlijst Veronica aan, dit is de hele top 10
    • Jada Borsato straalt tijdens sneeuwvakantie en Jaimie Vaes vertelt voor wie ze zo hard sport
    • ‘Verzoening tussen Jan Smit en familie na liefdesbreuk met Liza’
    • Monique is gek van Di-Rect en kocht zelfs tegels bij vader van drummer: ‘Je beleeft alles met elkaar’
    • Column: Niet de Beatrix die we kennen
    • Lichaam van Jade gaat verder achteruit, toch blijft ze hopen op wonder: ‘Mijn wereld wordt steeds kleiner’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Hollywood Huizen»HET IS MAAR DAT U HET WEET… KONINGIN MAXIMA: ‘Leven van een koningin is geen sprookje’

    HET IS MAAR DAT U HET WEET… KONINGIN MAXIMA: ‘Leven van een koningin is geen sprookje’

    0
    By redactie on 18 juni 2022 Hollywood Huizen

    Het is maar dat u het weet: het leven koningin is geen sprookje, maar een grote verantwoordelijkheid. Volgens koningin Máxima bestaat het sprookje van de koning en de koningin niet. “Het is harder werken dan alles wat ik hiervoor heb gedaan. En ik heb bij een bank gewerkt in New York, waar ik zestien uur per dag maakte”, zo vertelt de vorstin.

    “Als je deze positie bekleedt, heb je de verantwoordelijkheid om ergens verandering te brengen. Ik neem dat heel serieus”, vervolgde Máxima, die bij Al Jazeera, de Engelstalige nieuwszender met hoofdkantoor in het Midden-Oosten. vertelde over haar rol als speciale gezant bij de Verenigde Naties. “Dit is nog maar een klein deel van wat ik doe.”


    Máxima vertelde dat ze haar positie als koningin op haar eigen manier invult. “Ieder persoon doet het op zijn eigen manier en naar eigen kunnen. Ik hoop zelf dat ik iets kan bijdragen met mijn talenten. Maar elke koningin is anders. Er is geen vaste vorm voor.”

    De ideale koningin bestaat dan ook niet, vindt Máxima. “In elk land zal dat weer anders zijn. En ook mijn dochter zal het op een andere manier doen dan ik. Het enige wat ik haar kan meegeven, is om te gaan voor wat je leuk vindt en je energie geeft. Want als je dat doet, kun je verandering teweegbrengen.”

    Op Al Jazeera werd vrijdagavond een half uur durend interview, afgenomen door journalist Step Vaessen, met koningin Máxima uitgezonden. De internationale omroep, volgde de 51-jarige koningin tijdens haar VN-reis naar Senegal en Ivoorkust. In het gesprek komt het werk van Máxima als speciale gezant bij de Verenigde Naties voorbij en vertelt de koningin over haar inzet voor financiële inclusiviteit wereldwijd.

    Koningin Máxima geeft, net als de rest van het koninklijk huis, zelden uitgebreide interviews. Ter ere van haar vijftigste verjaardag liet ze zich door Matthijs van Nieuwkerk interviewen over haar werk en privéleven.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    PRINSES BEATRIX viert haar 86e verjaardag met stukje sachertorte

    Net Nieuw
    • Fans geloven ogen niet: miljardair Kim Kardashian verkoopt shirt van Westlandse amateurclub
    • Prins William deelt niet eerder vertoonde foto van Diana op Moederdag
    • Imagine van John Lennon voert hoopgevende hitlijst Veronica aan, dit is de hele top 10
    • Jada Borsato straalt tijdens sneeuwvakantie en Jaimie Vaes vertelt voor wie ze zo hard sport
    • ‘Verzoening tussen Jan Smit en familie na liefdesbreuk met Liza’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.