Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Valentijn Driessen: ’Het zou mooi passen als Peter Bosz PSV verruilt voor Oranje en Arne Slot hem opvolgt’
    • Inflatie grijpt om zich heen: ’ECB wil niet weer achter de feiten aanlopen’
    • Belangrijkste Amerikaanse toneelprijs voor acteur John Lithgow
    • Tsunamiwaarschuwing na zware aardbeving Filipijnen; ook kust Indonesië en Japan in gevaar
    • ‘Eenhoorn en Rigaux begeven zich op glad ijs met ontslag Van Persie’
    • FIA bevestigt aan teams: niet Mercedes, maar Red Bull heeft beste motor in Formule 1
    • Mobieltjes asielzoekers voorlopig niet bekeken, veiligheidsexperts ongerust: ’Haast geboden’
    • Hoofdredactie: justitie voor schut door provocerende kunstrover
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»ELLEMIEK VERMOLEN op zoek naar meisje dat haar water en koekjes bracht na bijna doodervaring door neervallende boom

    ELLEMIEK VERMOLEN op zoek naar meisje dat haar water en koekjes bracht na bijna doodervaring door neervallende boom

    0
    By redactie on 19 februari 2022 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Ellemieke Vermolen (45) is op zoek naar het meisje dat haar water en koekjes bracht na haar bijna doodervaring toen haar Mini geraakt werd door een omgewaaide boom.

    De schrik zit er nog altijd goed in nadat de auto van Ellemiek Vermolen vrijdagmiddag werd geraakt door een omgewaaide boom. De Shownieuws-deskundige ontsnapte daarbij aan de dood. In een filmpje (onder) is haar rijdende zwarte Mini te zien, die geraakt wordt door een grote omvallende boom. Het scheelde maar een paar centimeter of de boom was op de voorkant van de auto gevallen. 


    Op Instagram Stories deelde Ellemieke Vermolen dat het haar auto is die in de video te zien is en zij op dat moment achter het stuur zat. ‘Lieve mensen, doe alsjeblieft voorzichtig’, schrijft ze bij een heftige foto van de schade. ‘Ik heb net een boom op mijn auto gehad. Zoveel geluk dat hij op mijn achterkant terechtkwam.’ Vermolen liet verder weten dat ze ongedeerd is, maar nog wel flink in shock. Ook is ze erg dankbaar voor alle mensen die haar na het ongeval hebben opgevangen.

    ‘De schrik zit er nog goed in’, deelde ze vandaag, zaterdag,  in een update via Instagram Stories. ‘Maar echt iedereen bedankt voor al jullie lieve berichtjes. Hartverwarmend’. Ze wil hen dan ook dolgraag bedanken en doet daarom een oproep. ‘Ik ben nog op zoek naar de jongen die gelijk naar mij toe kwam en een meisje die zo lief was om water en koekjes te brengen. Als jullie dit lezen stuur mij dan even een DM’, schrijft ze.

    #eunice pic.twitter.com/eQD7LZqiIX

    — Paulette Mostart (@paulettemostart) February 18, 2022

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Inflatie grijpt om zich heen: ’ECB wil niet weer achter de feiten aanlopen’

    Valentijn Driessen: ’Het zou mooi passen als Peter Bosz PSV verruilt voor Oranje en Arne Slot hem opvolgt’

    Belangrijkste Amerikaanse toneelprijs voor acteur John Lithgow

    Net Nieuw
    • Valentijn Driessen: ’Het zou mooi passen als Peter Bosz PSV verruilt voor Oranje en Arne Slot hem opvolgt’
    • Inflatie grijpt om zich heen: ’ECB wil niet weer achter de feiten aanlopen’
    • Belangrijkste Amerikaanse toneelprijs voor acteur John Lithgow
    • Tsunamiwaarschuwing na zware aardbeving Filipijnen; ook kust Indonesië en Japan in gevaar
    • ‘Eenhoorn en Rigaux begeven zich op glad ijs met ontslag Van Persie’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.