Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Vitesse-trainer Rüdiger Rehm teleurgesteld in eigen fans na ’levensgevaarlijke’ acties: ’Dit verdient de ploeg niet’
    • Engelse pers hard voor Robin Roefs en Brian Brobbey na horroravond Sunderland: ’Dit zal voor een schokgolf zorgen’
    • Gerard Joling staat weer voor de camera na bierincident
    • Account youtuber Rouand YT offline gehaald na link met schietpartij die onschuldige jongens het leven kostte
    • Vandaag Inside-kopstuk aan de slag voor Renze Klamer: ‘Topsalaris’
    • LIVE | Zelenski meldt doden na nacht van zware Russische aanvallen op Oekraïne
    • Actrice Charlize Theron verrast New York met stunt op Times Square
    • Analisten: beleggers zien oorlog Midden-Oosten als koopkans
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Jeroen Snel vreest voor einde monarchie na verjaardagsrel Amalia

    Jeroen Snel vreest voor einde monarchie na verjaardagsrel Amalia

    0
    By redactie on 17 december 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Jeroen Snel vreest voor einde monarchie na de nieuwe rel rond het verjaardagsfeestje dat prinses Amalia vorige week toen zij 18 jaar werd. Er waren, volgens de Rijksvoorlichtingsdienst 21 mensen uitgenodigd, een groter aantal dan de vier gasten die het demissionaire kabinet adviseert in verband met de coronarestricties. De Telegaaf meent te weten dat er zelfs 100 gasten waren.

    Jeroen Snel vreest dat de nieuwe rel rond het koningshuis het het einde van de monarchie kan inluiden, zo vertelde hij donderdag in de RTL 4-talkshow Beau. “Dit moeten ze niet doen. Ze moeten zo op hun tellen passen”, zei Snel. “Want het kan wel eens heel slecht aflopen met de monarchie als de schandalen zich maar op blijven stapelen.”


    Koningshuisdeskundige Justine Marcella was het daarmee eens. en memoreerde dat de koning al “een corona-cv’tje opgebouwd”. “Hij kan het er eigenlijk niet meer bij hebben. Het gaat niet goed. We zien het in de populariteitscijfers die dalen. Vorige week had Amalia nog een fantastische binnengeleiding in de Raad van State. Dat wordt hiermee weer teniet gedaan. Ik vind het ontzettend jammer.”

    Tijl Beckand nam het juist op voor de koninklijke familie en vindt dat de koning moet kunnen doen wat hij wil. “Dat moeten we gewoon accepteren. Dat is het hele principe van een koningshuis. Een koning leeft in een andere wereld en wij willen maar dat ze van alles doen wat wij normaal vinden.” Beckand gelooft niet dat de monarchie ooit zal verdwijnen.

     

     

     

     

     

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Vitesse-trainer Rüdiger Rehm teleurgesteld in eigen fans na ’levensgevaarlijke’ acties: ’Dit verdient de ploeg niet’

    Engelse pers hard voor Robin Roefs en Brian Brobbey na horroravond Sunderland: ’Dit zal voor een schokgolf zorgen’

    Gerard Joling staat weer voor de camera na bierincident

    Net Nieuw
    • Vitesse-trainer Rüdiger Rehm teleurgesteld in eigen fans na ’levensgevaarlijke’ acties: ’Dit verdient de ploeg niet’
    • Engelse pers hard voor Robin Roefs en Brian Brobbey na horroravond Sunderland: ’Dit zal voor een schokgolf zorgen’
    • Gerard Joling staat weer voor de camera na bierincident
    • Account youtuber Rouand YT offline gehaald na link met schietpartij die onschuldige jongens het leven kostte
    • Vandaag Inside-kopstuk aan de slag voor Renze Klamer: ‘Topsalaris’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.