Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Pijnlijk tv-moment DJ Jean gaat na tien jaar weer viraal dankzij perfecte parodie van Bram Krikke: ‘Alles klopt’
    • Acteur Raymond Thiry is host van SBS-spel Het Diner: ‘Ging er met lood in mijn schoenen heen’
    • NOS-anchor Iris de Graaf straalt met babybuik bij Boekenbal en Bridget Maasland dankbaar voor steun
    • Uitzichtloze situatie Jade Kops benadrukt belang 538 Ochtendrun
    • Johnny de Mol heeft ‘alles uit de kast gehaald’ voor nieuwe muziekquiz
    • 538 Ochtendrun haalt 2 miljoen euro op voor Prinses Máxima Centrum: ‘Met stomheid geslagen’
    • Kjeld Nuis ziet zoon Jax dromen van voetbalcarrière
    • Indrukwekkende opbrengst bij 538 Ochtendrun: meer dan 2 miljoen euro
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Volledige oplage boek Jos Brech, vermeende moordenaar Nicky Verstappen, versnipperaar in

    Volledige oplage boek Jos Brech, vermeende moordenaar Nicky Verstappen, versnipperaar in

    0
    By redactie on 13 oktober 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    De volledige oplage van het al gedrukte boek dat drie wetenschappers maakten over de rechtszaak tegen Jos Brech, in eerste aanleg veroordeeld voor de dood van Nicky Verstappen, wordt vernietigd. Misschien komt er nadat het gerechtshof in hoger beroep een uitspraak in de zaak Brech heeft gedaan een nieuw boek met een aangepaste tekst en een aanvullend hoofdstuk met de uitkomst van het hoger beroep dat volgende maand start.

    Dat het boek met de titel De Fietser op de Hei wordt vernietigd is de uitkomst van overleg van de schrijvers met Jos Brech en diens advocaat Gerald Roethof. Komt er een nieuwe druk dan worden privacygevoelige gegevens geanonimiseerd en bevat het boek een extra hoofdstuk met het nu nog lopende hoger beroep.


    Het boek over de zaak tegen Brech, geschreven door rechtspsychologen  Peter van Koppen, Robert Horselenberg en juriste Leonie Ebbekink kwam er nadat zij het strafdossier van Brech via diens advocaat ter inzage kregen voor wetenschappelijk onderzoek. Dat gebeurde op Voorwaarde dat publicatie alleen met instemming van Brech en Roethof kon plaatsvinden.

    Volgens een van de drie schrijvers, Van Koppen, gold die afspraak slechts  als het boek negatief uit zou pakken voor Brech. Omdat daar volgens de rechtsgeleerde geen sprake van was, werd de goedkeuring van Roethof niet afgewacht. Brechts advocaat Roethof dreigde daarop met een kort geding. Na weken overleg is er nu het compromis dat deze eerste druk niet wordt verspreid. Het kort geding is ingetrokken.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Pijnlijk tv-moment DJ Jean gaat na tien jaar weer viraal dankzij perfecte parodie van Bram Krikke: ‘Alles klopt’

    Acteur Raymond Thiry is host van SBS-spel Het Diner: ‘Ging er met lood in mijn schoenen heen’

    NOS-anchor Iris de Graaf straalt met babybuik bij Boekenbal en Bridget Maasland dankbaar voor steun

    Net Nieuw
    • Pijnlijk tv-moment DJ Jean gaat na tien jaar weer viraal dankzij perfecte parodie van Bram Krikke: ‘Alles klopt’
    • Acteur Raymond Thiry is host van SBS-spel Het Diner: ‘Ging er met lood in mijn schoenen heen’
    • NOS-anchor Iris de Graaf straalt met babybuik bij Boekenbal en Bridget Maasland dankbaar voor steun
    • Uitzichtloze situatie Jade Kops benadrukt belang 538 Ochtendrun
    • Johnny de Mol heeft ‘alles uit de kast gehaald’ voor nieuwe muziekquiz



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.