Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Vriendin MAFS Sandra reageert op googelen Rob
    • Frenkie de Jong verklaart beladen persconferentie: ’Het beïnvloedde hoe mensen mij zagen’
    • Aubrey Plaza ging bijna ’high’ het huwelijksbootje in met Michael Cera: ’We wilden trouwen en meteen scheiden’
    • Verloofde Rob Jetten had eerst een meid, Privé naar haar op zoek
    • Johan Derksen over parenclub: ‘Hij nam gewoon een prostitutee mee’
    • RTL reageert op ophef: emoties Humberto Tan en Beau van Erven Dorens ‘heel goed te begrijpen’
    • Breekbare Paul Simon (84) ontroert AFAS Live met intieme ’The sound of silence’ op manier die je niet vaak meemaakt
    • Spanningen lopen op bij RTL: dit zegt de zender over Humberto, Beau en Renze
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Johnny de Mol: ‘Ex Shima Kaes laat niets meer van zich horen na beschuldigingen van mishandeling’
    (Beeld: NPO/Facebook Kisha)

    Johnny de Mol: ‘Ex Shima Kaes laat niets meer van zich horen na beschuldigingen van mishandeling’

    0
    By redactie on 24 maart 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    (Beeld: NPO/Facebook Kisha)
    Shima Kaes beschuldigde haar ex Johnny de Mol eind vorig jaar nog van zware mishandeling en poging tot doodslag, maar die zaak lijkt een stille dood te sterven. Volgens De Mol heeft hij ondanks diverse aankondigingen van een rechtszaak, niets meer heeft gehoord van zijn ex.

    De advocaat van de presentator en zijn vader John de Mol deden aangifte van afpersing tegen het juridische team van Kaes, die zaak loopt wel nog. Maar andersom blijft het stil, zei de presentator bij Op1. “Van hun zaak hebben wij nog niks gehoord.”


    Kaes deed in maar liefst drie landen aangifte: in Nederland, Mexico en Spanje omdat ze niet alleen in nederland, maar tijdens vakanties in Mexico en op Ibiza mishandeld zou zijn door De Mol. Op Ibiza zou de presentator haar hebben geslagen en tegen haar ribben hebben geschopt en zou hij haar keel hebben dichtgeknepen en zijn hand op haar mond hebben gedrukt.

    De beschuldigingen werden door De Mols advocaat eind vorig jaar tegengesproken. Bij Op1 De Mol ontkende de aantijgingen in de uitzending opnieuw: “Onze relatie verdiende geen schoonheidsprijs, maar dit soort aantijgingen gaan echt te ver. Van mishandeling wil ik graag afstand doen.”

    De mishandelingsbeschuldigingen zijn de presentator en zijn vrouw Anouk van Schie, met wie hij twee kinderen heeft, niet in de koude kleren gaan zitten. “Zoiets heeft wel impact”, aldus De Mol op tv. “Ook op je gezin en voor je vrouw. We hebben nu twee jonge kindjes. Maar werk is wel weer goed om te blijven staan waar je voor staat. Op een gegeven moment moet je er weer op uit en je gezicht laten zien. Zeker als je vindt dat je jezelf in de spiegel kunt blijven aankijken.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Vriendin MAFS Sandra reageert op googelen Rob

    Frenkie de Jong verklaart beladen persconferentie: ’Het beïnvloedde hoe mensen mij zagen’

    Aubrey Plaza ging bijna ’high’ het huwelijksbootje in met Michael Cera: ’We wilden trouwen en meteen scheiden’

    Net Nieuw
    • Vriendin MAFS Sandra reageert op googelen Rob
    • Frenkie de Jong verklaart beladen persconferentie: ’Het beïnvloedde hoe mensen mij zagen’
    • Aubrey Plaza ging bijna ’high’ het huwelijksbootje in met Michael Cera: ’We wilden trouwen en meteen scheiden’
    • Verloofde Rob Jetten had eerst een meid, Privé naar haar op zoek
    • Johan Derksen over parenclub: ‘Hij nam gewoon een prostitutee mee’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.