Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Justitiechef: Trump was waarschijnlijk ook doelwit schutter
    • Kees van der Spek: ‘Mijn zoon is steengoed in het vangen van boeven’
    • Autobom ontploft in voorstad van Belfast
    • Harrie Lavreysen herstelt de orde met wereldbekerzege in het sprinttoernooi
    • Drank en drugs dreigden Mick Jagger (82) tweemaal fataal te worden: ’Nadat we een gram heroïne deelden, zakte hij op de grond’
    • Youp van ’t Hek haalt uit naar buurtgenoot Beau: ‘Repelsteeltje!’
    • Excelsior zet grote stap richting lijfsbehoud en profiteert optimaal van offday FC Utrecht
    • Anti-monarchisten verontwaardigd: opblaasdino Wim mag niet bij wandeling Koninklijk Huis in Dokkum staan
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»DJ Wijnand breekt live op 3FM: ‘Jullie hebben je vader niet meer vast kunnen houden’

    DJ Wijnand breekt live op 3FM: ‘Jullie hebben je vader niet meer vast kunnen houden’

    0
    By redactie on 21 december 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    3FM-dj Wijnand draaide voor twee vrienden het nummer Hald mich ‘s vas van Neet oet Lottum draaien omdat hun vader vandaag werd. bij de aankondiging van het nummer werd Wijnand overvallen door emoties: “Ik weet: jullie hebben hem niet meer vast kunnen houden.”

    Vervolgens zegt Wijnand met gebroken stem: “Het ding is: twee vrienden van mij, Rob en Paul… Hun vader kreeg begin december corona. En hij is vorige week aan de gevolgen van corona komen te overlijden.”


    Terwijl hij tegen de tranen vecht, vervolgt hij: “En vandaag wordt hij begraven. Ik wilde deze aan mijn jongens opdragen. Ik wil ze heel veel sterkte wensen vandaag. Ik weet: jullie hebben hem niet meer vast kunnen houden. Niet zoals het zou moeten zijn. En ik voel jullie pijn. Deze is voor jullie.”

    Na afloop zegt een nog altijd ontroerende Wijnand: “Ik hoop dat deze nog veel meer aangevraagd wordt. Ik hoorde gisteravond dat de begrafenis vandaag was en ik kon er niet voor hun zijn. Ik wilde er toch even bij stilstaan met dit liedje.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Justitiechef: Trump was waarschijnlijk ook doelwit schutter

    Kees van der Spek: ‘Mijn zoon is steengoed in het vangen van boeven’

    Autobom ontploft in voorstad van Belfast

    Net Nieuw
    • Justitiechef: Trump was waarschijnlijk ook doelwit schutter
    • Kees van der Spek: ‘Mijn zoon is steengoed in het vangen van boeven’
    • Autobom ontploft in voorstad van Belfast
    • Harrie Lavreysen herstelt de orde met wereldbekerzege in het sprinttoernooi
    • Drank en drugs dreigden Mick Jagger (82) tweemaal fataal te worden: ’Nadat we een gram heroïne deelden, zakte hij op de grond’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.