Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Jamai imponeert opnieuw en gaat met tienenregen naar finale Maestro: ‘Wat hier gebeurt is krankzinnig’
    • Angela de Jong strijdvaardig na VI-bash: ‘Bek houden over Voice?’
    • Dinand Woesthoff trots op verhuizing naar Engeland: ‘Lucky bastard’
    • Hierom vindt Dinand Woesthoff zichzelf ‘een lucky bastard’
    • Jamai Loman bereikt finale Maestro met bizar hoge beoordeling
    • Victor Vlam sneert naar VI-heren na afwezigheid in het programma
    • ‘Maestro’-jurylid Ed Spanjaard had een bijzondere rol bij koninklijk huwelijk
    • Bondgenoot-Thérèse over exit en aanvaringen met Angelo
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Klein leed! Frans en Mariska Bauer: ‘We wonen noodgedwongen in een rijtjeshuis’

    Klein leed! Frans en Mariska Bauer: ‘We wonen noodgedwongen in een rijtjeshuis’

    0
    By redactie on 18 november 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Klein leed… Frans en Mariska Bauer hebben met hun vier zoons hun luxe villa in Fijnaart verruild voor een ritjeshuis in het geboortedorp van de zanger. Voor het stel een hele verandering, want voor het eerst hebben ze nu buren.

    Al ruim vier maanden wonen Frans en Mariska Bauer niet meer in hun villa in Fijnaart. Met hun vier zoons zijn ze noodgedwongen verhuisd naar een rijtjeswoning. ‘Het was niet meer mogelijk om in ons huis te wonen,’ vertelt Mariska aan Story. ‘Sinds de zomer wordt het zo grondig verbouwd dat je daar niet met een gezin kan wonen. We laten alles veranderen. De keuken, badkamer, er komt een nieuwe vloer in met vloerverwarming en achter het huis wordt er een groot stuk aangebouwd.


    “Omdat het allemaal gelijkvloers is, hebben we niet de mogelijkheid om op een eerste etage te gaan wonen. Daarom vertoeven we sinds een paar maanden elders in ons dorp. In een rijtjeshuis. Dat we nu buren hebben, vind ik heel gezellig.’
    Frans en Mariska hopen zomer 2021 terug te kunnen keren naar hun riante villa. ‘Voor mij maakt dat niet uit. Ik heb van dit huis net zo’n gezellige ruimte gemaakt als we thuis hadden. Het is iets krapper, maar we kunnen er met zijn zessen prima wonen.’

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Jamai imponeert opnieuw en gaat met tienenregen naar finale Maestro: ‘Wat hier gebeurt is krankzinnig’

    Angela de Jong strijdvaardig na VI-bash: ‘Bek houden over Voice?’

    Dinand Woesthoff trots op verhuizing naar Engeland: ‘Lucky bastard’

    Net Nieuw
    • Jamai imponeert opnieuw en gaat met tienenregen naar finale Maestro: ‘Wat hier gebeurt is krankzinnig’
    • Angela de Jong strijdvaardig na VI-bash: ‘Bek houden over Voice?’
    • Dinand Woesthoff trots op verhuizing naar Engeland: ‘Lucky bastard’
    • Hierom vindt Dinand Woesthoff zichzelf ‘een lucky bastard’
    • Jamai Loman bereikt finale Maestro met bizar hoge beoordeling



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.