Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Klaas Otto, de ex van Rachel Hazes, met spoed naar het ziekenhuis
    • Yvon Jaspers schrikt van zwaar ongeluk boer Geert: ‘Er wordt ontzettend aan hem gedacht’
    • Yvon Jaspers ‘kapot geschrokken’ van zwaar ongeluk boer Geert
    • Zien: Stomverbaasde Fred van Leer verrast met eervolle prijs
    • Jade Kops deelt hartverscheurend nieuws over levensverwachting: ‘Enkele weken’
    • Denise van der Laan gaat los: ‘Stevig aan de snus’
    • Suzan & Freek gaan ‘bijzonder optreden’ geven: ‘Grote emotionele lading’
    • André en Roxeanne Hazes hinten samen op groot nieuws
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»‘Kroonprinselijk paar toont dekentje’ – Gezicht prinsesje Geraldine van Albanië mag nog niet gezien worden

    ‘Kroonprinselijk paar toont dekentje’ – Gezicht prinsesje Geraldine van Albanië mag nog niet gezien worden

    0
    By redactie on 31 oktober 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Het gezicht van het op 22 oktober geboren prinsesje Geraldine van Albanië mag nog niet worden gezien. Dat mag pas eind november, want bijgeloof staat niet toe dat een baby wordt getoond voor hij of zij veertig dagen oud is. Dat brengt ongeluk.

    Het kroonprinselijk paar van Albanië deelde een serie gezinsfoto’s op sociale media, waarbij het opviel dat baby Geraldine in een deken was gewikkeld en dat op geen enkele opname ook maar een glimp van haar te zien was. Het bericht ‘kroonprinselijk paar toont baby’ werd dan ook snel ‘kroonprinselijk paar toont dekentje’.


    Kroonprins Leka gaf zaterdag op verzoek een toelichting. “Er zou een storm van kritiek over ons zijn losgebarsten als we Geraldine hadden getoond voor de veertig dagen zijn verstreken. Dat zou in Albanië niemand hebben begrepen. Dat is nu eenmaal het Zuidoost-Europese bijgeloof”, aldus Leka tegen het ANP.

    De foto’s van het gezin zijn thuis gemaakt, voor een enorm schilderij van het huwelijk van Leka’s grootouders koning Zog en koningin Geraldine, naar wie de baby is vernoemd. Het eerste kind van Leka en echtgenote Elia werd geboren op de sterfdag van haar overgrootmoeder, die in 2002 overleed. “Voor ons was dat als een groet uit de wereld van de engelen”, schreef Leka op sociale media.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Klaas Otto, de ex van Rachel Hazes, met spoed naar het ziekenhuis

    Yvon Jaspers schrikt van zwaar ongeluk boer Geert: ‘Er wordt ontzettend aan hem gedacht’

    Yvon Jaspers ‘kapot geschrokken’ van zwaar ongeluk boer Geert

    Net Nieuw
    • Klaas Otto, de ex van Rachel Hazes, met spoed naar het ziekenhuis
    • Yvon Jaspers schrikt van zwaar ongeluk boer Geert: ‘Er wordt ontzettend aan hem gedacht’
    • Yvon Jaspers ‘kapot geschrokken’ van zwaar ongeluk boer Geert
    • Zien: Stomverbaasde Fred van Leer verrast met eervolle prijs
    • Jade Kops deelt hartverscheurend nieuws over levensverwachting: ‘Enkele weken’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.