Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Rundfunk komt met absurdistische serie Schwalbe: ‘Wij hebben ons he-le-maal de pleuris gelachen’
    • Déze tip geeft Michella Kox aan Monique Hansler na haatreacties
    • Hila voorbij de Taliban-maker reageert op arrestatie betrokkene: ‘Angst van elke maker’
    • Linda de Mol gefotografeerd na vakantie in Vietnam: ‘Ze is dikker’
    • Nóg een pijnlijke familiebreuk bij Britse koninklijke familie
    • AvroTros haalt Hila voorbij de taliban offline na arrestatie Afghaanse coach: ‘Raakt ons diep’
    • AvroTros haalt docuserie over vrouwen onder Taliban offline na arrestatie Afghaanse coach: ‘Raakt ons diep’
    • Serie Hila voorbij de Taliban offline gehaald om veiligheidsredenen
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Kinderleed – Regering Malta eist reuzenhaaientand op die prins George (7) cadeau kreeg van Sir David Attenborough

    Kinderleed – Regering Malta eist reuzenhaaientand op die prins George (7) cadeau kreeg van Sir David Attenborough

    0
    By redactie on 28 september 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    Beeld: @KensingtonRoyal

    De regering van Malta eist reuzenhaaientand op die prins George (7) cadeau kreeg van Sir David Attenborough. Volgens minister Herrera van Cultuur hoort  de prehistorische reuzenhaaientand ’thuis in een museum op Malta’. We zullen er alles aan doen om dit stukje natuurlijk erfgoed terug te krijgen”, aldus Herrera tegen de Times of Malta.

    David Attenborough vond de naar schatting 23 miljoen oude tand van een megalodon begin jaren zestig  tijdens een vakantie op het toen nog onder Brits bestuur staande Malta. Attenborough leek het een passend cadeau voor de 7-ajirge prins George, zo vertelde hij aan de Sunday Times. “Ik herinner me dat toen ik zijn leeftijd had, ik fossielen kreeg van een volwassene, dus ik dacht: ik doe hetzelfde.”


    Prins George met zijn haaientand (Beeld: @KensingtonRoyal)

    Volgens Attenborough was George maar wat blij met zijn cadeautje. “Hij vroeg wat het was. Hoe groot het was en ga zo maar door. Hij was erg geïnteresseerd. Hij leek het erg leuk te vinden. Hij is erg geïnteresseerd in fossielen. Zij (Charlotte) was dat ook. Alle drie waren erg charmant.”

    “Het was een hele huiselijke gelegenheid”, blikte Attenborough terug in de Sunday Times. “Ik herinner me dat toen ik zijn leeftijd had, ik fossielen kreeg van een volwassene, dus ik dacht: ik doe hetzelfde.”

    David Attenborough: A Life On Our Planet is binnenkort op Netflix te zien. Attenborough vertelt daarin over de impact van de mens op de natuur.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Rundfunk komt met absurdistische serie Schwalbe: ‘Wij hebben ons he-le-maal de pleuris gelachen’

    Déze tip geeft Michella Kox aan Monique Hansler na haatreacties

    Hila voorbij de Taliban-maker reageert op arrestatie betrokkene: ‘Angst van elke maker’

    Net Nieuw
    • Rundfunk komt met absurdistische serie Schwalbe: ‘Wij hebben ons he-le-maal de pleuris gelachen’
    • Déze tip geeft Michella Kox aan Monique Hansler na haatreacties
    • Hila voorbij de Taliban-maker reageert op arrestatie betrokkene: ‘Angst van elke maker’
    • Linda de Mol gefotografeerd na vakantie in Vietnam: ‘Ze is dikker’
    • Nóg een pijnlijke familiebreuk bij Britse koninklijke familie



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.