Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Onderzoek naar oplichters die zich voordoen als koning Filip
    • Hypocriete BN’ers krijgen pak slaag: ‘Ze kotsten op Robert Jensen’
    • Bijzondere mijlpaal voor Angela Groothuizen
    • ‘Verloren zus van Amalia’ duikt op bij The Voice
    • Boer Ayoub is ‘supergelukkig’ in de liefde
    • Chantal stapt liever niet in voetsporen van de Beckhams en Angela viert bijzondere liefdesmijlpaal
    • Pharrell Williams opnieuw aangeklaagd door producer Chad Hugo
    • RTL 4 weigert pers achter schermen bij The Voice: ‘Geen controle’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»KONINKLIJK VOORBEELD – Prins Bernhard: alleen fotograaf moet op 1.5 afstand

    KONINKLIJK VOORBEELD – Prins Bernhard: alleen fotograaf moet op 1.5 afstand

    0
    By redactie on 2 augustus 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Anderhalve meter afstand? Het aantal coronabesmettingen lopen niet alleen in ons land op, maar ook in Spanje waar prins Bernhard verblijft. Maar dat is blijkbaar nog niet doorgedrongen tot de zoon van Pieter en Margriet getuige het vrolijke plaatje dat hij via zijn Instagram de wereld in stuurde….

    Prins Bernhard vermaakt zich prima op Ibiza. De sportliefhebber, en mede-eigenaar van Circuit Zandvoort, heeft daar gisteren met een kart lekker over het een circuit gescheurd met onder anderen zanger Simon Keizer was de prins gaan karten. “Summer sports”, schreef Bernhard bij een paar foto’s van hun uitje.


    Op de vraag van autocoureur Tom Coronel wie er heeft gewonnen, antwoordt Bernhard dat zijn zoon Samuel van Vollenhoven (16) beide heren twee keer eruit gereden heeft.

    De prins en de Volendammer kennen elkaar al jaren. Simon is een van de ambassadeurs van Lymph & Co, de stichting van Bernhard.

    Journalisten Michiel Couzy en Maarten van Dun zijn overigens bezig een boek te schrijven over prins Bernhard jr. De neef van de koning bezit privé en met zijn bv’s 349 adressen in Amsterdam en is inmiddels uitgegroeid tot het nationale symbool van de overspannen vastgoedmarkt.

    Het boek, met als werktitel Prins Bernhard jr. De zakenprins, wordt uitgegeven door De Bezige Bij en verschijnt in het voorjaar van 2021.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Onderzoek naar oplichters die zich voordoen als koning Filip

    Hypocriete BN’ers krijgen pak slaag: ‘Ze kotsten op Robert Jensen’

    Bijzondere mijlpaal voor Angela Groothuizen

    Net Nieuw
    • Onderzoek naar oplichters die zich voordoen als koning Filip
    • Hypocriete BN’ers krijgen pak slaag: ‘Ze kotsten op Robert Jensen’
    • Bijzondere mijlpaal voor Angela Groothuizen
    • ‘Verloren zus van Amalia’ duikt op bij The Voice
    • Boer Ayoub is ‘supergelukkig’ in de liefde



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.